SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
F16 (2007)
Startsida
Våra lag
Boll & Lek Dammfri F/P 2017-2018
Boll & Lek Elinelundsskolan F/P 2017-2018
Boll & Lek Klagshamn Folkets hus F/P 2017-2018
Boll & Lek Neptuniskolan F/P 2017-2018
Damseniorer
Herrseniorer
Herrjunior (2004-2006)
F16 (2007)
F15 (2008)
P15 (2008)
F14 (2009)
P14 (2009)
F13 (2010)
P13 (2010)
F12 (2011)
P12 (2011)
F11 (2012)
P11 (2012)
F10 (2013)
P10 (2013)
F9/P9 (2014)
F8/P8 (2015)
F7/P7 (2016)
Handboll fitness
Målvaktsträning
300-KLUBBEN FÖR FAMILJ OCH VÄNNER
Malmö Idrottsgrundskola Handboll
KANARIECUPEN
Kontakt
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Startsida
Våra lag
Boll & Lek Dammfri F/P 2017-2018
Boll & Lek Elinelundsskolan F/P 2017-2018
Boll & Lek Klagshamn Folkets hus F/P 2017-2018
Boll & Lek Neptuniskolan F/P 2017-2018
Damseniorer
Herrseniorer
Herrjunior (2004-2006)
F16 (2007)
F15 (2008)
P15 (2008)
F14 (2009)
P14 (2009)
F13 (2010)
P13 (2010)
F12 (2011)
P12 (2011)
F11 (2012)
P11 (2012)
F10 (2013)
P10 (2013)
F9/P9 (2014)
F8/P8 (2015)
F7/P7 (2016)
Handboll fitness
Målvaktsträning
300-KLUBBEN FÖR FAMILJ OCH VÄNNER
Malmö Idrottsgrundskola Handboll
KANARIECUPEN
Kontakt
IFK MALMÖ
HANDBOLL
F16 (2007)
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
Säsong 2023/24: Flickor - F16 Syd
Säsong 2023/24: Flickor - F16 Syd
2022/2023: F15 Nivå 1 Syd
2022/2023: F16 Nivå 2 Röd Syd
2021/2022: F14 Nivå 1 Syd
2021/2022: F14 Nivå 2-3 Gul Syd
2021/2022: USM F14 1:28
2021/2022: USM F14 2:10 B
2020/2021: F13 A SkHF
2020/2021: F13 B SkHF
2020/2021: USM F14 1:30
2019/2020: F12 Grupp B
2019/2020: F12 Grupp B
2019/2020: F12 Grupp B
2019/2020: F12 Grupp C
2019/2020: F12 Grupp C
2019/2020: F12 Grupp C
2018/2019: F12 Grupp D
2018/2019: F12 Grupp D
2017/2018: F 06 Grupp A
2017/2018: F 06 Grupp B
2016/2017: F 06 Grupp B
SEPTEMBER 2023
10
14:30
sön
14:30
Lindängens Sporthall, Malmö
HK Malmö -
IFK Malmö Handbollsförening
-
16
10:00
lör
10:00
Stapelbäddsskolans SPH
IFK Malmö Handbollsförening
-
-
16
10:15
lör
10:15
Stapelbäddsskolans SPH
-
IFK Malmö VIT
-
17
10:00
sön
10:00
Stapelbäddsskolans SPH
IFK Malmö Handbollsförening
- H65
-
17
10:15
sön
10:15
Stapelbäddsskolans SPH
-
IFK Malmö Handbollsförening
-
25
17:30
mån
17:30
Stapelbäddsskolans SPH
IFK Malmö Handbollsförening
- Lödde 1
-
25
19:00
mån
19:00
Stapelbäddsskolans SPH
IFK Malmö Handbollsförening
- Lödde
-
OKTOBER 2023
08
10:00
sön
10:00
Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Gul
- Kristianstad HK
24 - 23
08
11:30
sön
11:30
Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Vit
- IK Sund F07/08
33 - 21
15
13:00
sön
13:00
Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Vit
- Ronneby HK
23 - 12
18
19:00
ons
19:00
Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Gul
- H43 Lund HF
24 - 16
21
11:30
lör
11:30
Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Gul
- HK Ankaret Röd
32 - 20
22
17:00
sön
17:00
GBJ Bygg Arena
Växjö HF -
IFK Malmö HF Vit
16 - 21
23
19:30
mån
19:30
Sporthallen Höör
Höörs HK H 65 -
IFK Malmö HF Gul
26 - 25
27
19:00
fre
19:00
Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Vit
- Ystads IF HF 2
20 - 18
29
14:00
sön
14:00
Korsbackahallen
Kävlinge HK -
IFK Malmö HF Vit
17 - 22
NOVEMBER 2023
11
11:30
lör
11:30
Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Gul
- Lödde Vikings HK Röd
23 - 21
12
11:30
sön
11:30
Sånnahallen A
Åhus Handboll -
IFK Malmö HF Vit
19 - 26
19
11:00
sön
11:00
Tolvåkers Idrottshall A
Lödde Vikings HK Svart -
IFK Malmö HF Gul
29 - 16
25
11:30
lör
11:30
Stapelbäddens IH
Ystads IF HF -
IFK Malmö HF Gul
22 - 33
27
19:00
mån
19:00
Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Gul
- Lugi HF
27 - 26
DECEMBER 2023
03
11:45
sön
11:45
Tunahallen, Lund
H43 Lund HF 2 -
IFK Malmö HF Vit
13 - 23
09
10:00
lör
10:00
Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Vit
- H43 Lund HF 3
27 - 14
16
12:00
lör
12:00
Eslövshallen A
Eslövs IK 1 -
IFK Malmö HF Gul
24 - 23
17
12:30
sön
12:30
Borgebyhallen
HK Ankaret Vit -
IFK Malmö HF Vit
17 - 17
JANUARI 2024
12
19:00
fre
19:00
Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Gul
- Eslövs IK 1
21 - 24
14
13:00
sön
13:00
Stapelbäddsskolans SPH
IFK Malmö Handbollsförening
- HK Ankaret
-
27
13:00
lör
13:00
Sparbanken Skåne Arena A
Lugi HF -
IFK Malmö HF Gul
27 - 19
28
10:00
sön
10:00
Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Vit
- IK Lågan
16 - 18
31
19:30
ons
19:30
Ystad Arena B
IFK Malmö HF Gul
- Ystads IF HF
31 - 23
FEBRUARI 2024
03
10:30
lör
10:30
Norrehedshallen, Helsingborg
IK Sund F07/08 -
IFK Malmö HF Vit
20 - 25
04
16:00
sön
16:00
Tolvåkers Idrottshall A
Lödde Vikings HK Röd -
IFK Malmö HF Gul
28 - 21
10
13:00
lör
13:00
Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Gul
- Lödde Vikings HK Svart
24 - 33
27
20:15
tis
20:15
Borgebyhallen
HK Ankaret Röd -
IFK Malmö HF Gul
18 - 24
MARS 2024
02
10:00
lör
10:00
Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Vit
- Lugi HF
23 - 23
03
13:30
sön
13:30
Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Gul
- HF Karlskrona
34 - 13
06
19:00
ons
19:00
Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Gul
- Höörs HK H 65
16 - 29
10
10:30
sön
10:30
Idrottens Hus Helsingborg
OV Helsingborg HK 2 -
IFK Malmö HF Vit
21 - 27
16
14:30
lör
14:30
Sparbanken Skåne Arena A
Lugi HF -
IFK Malmö HF Vit
19 - 20
23
10:00
lör
10:00
Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Vit
- OV Helsingborg HK 2
26 - 24
24
12:30
sön
12:30
Kristianstad IH A-hallen
Kristianstad HK -
IFK Malmö HF Gul
29 - 18
APRIL 2024
06
12:30
lör
12:30
Ystad Arena A2
Ystads IF HF 2 -
IFK Malmö HF Vit
22 - 23